Nabízíme

KVH Osten Brno z.s. je úzce specializovaný klub na období druhé světové války. Dosahujeme vysoké preciznosti ve ztvárňování historických reálií s důrazem na detail. Jsme schopni ztvárnit jednotky Wehrmachtu a Rudé Armády z období 1938 – 1945 a stejně tak skupiny partyzánů a dobových civilistů různých stran.

Natáčení, video-produkce, reklama

kartenMáme zkušenosti z natáčení reklamních videoklipů a působení jako plně vybavený komparz při filmové produkci.

Členové klubu vlastní uniformy, výzbroj a vybavení identické s historickými předlohami, které je možné doplnit technikou, k vytvoření kompaktního a historicky naprosto věrného obrazu doby.

Organizace bojových ukázek, rekonstrukcí

Každoročně pořádáme několik bojových ukázek a jsme v kontaktu s nejkvalitnějšími kluby vojenské historie v ČR i na Slovensku. Naše zkušenosti je možné využít k realizaci vojenské ukázky různé velikosti. Malá ukázka o několika vojácích na obou stranách pro doplnění a nezvyklé zpestření programu na firemních akcích, až po organizaci větší bitvy za účasti techniky pro oslavy výročí nebo jako doplnění programu velkých akcí.

Pronájem techniky

Členové klubu vlastní různorodou techniku, kterou je možné si na akce pronajmout jako historický výstavní exemplář a nebo ji využít k dynamickému použití při bojové ukázce, rekonstrukci, natáčení nebo k povození a pobavení obchodních partnerů nebo zákazníků.

Pyrotechnické zajištění

vybuchNa námi realizovaných akcích je možné použít pyrotechnických efektů, které jsou zajištěny členy klubu, jenž mají osvědčení odpalovačů ohňostrojů.

Naši odpalovači ohňostrojů umějí vytvořit výbuchy různých velikostí a intenzit s doplňkovými ohňovými nebo barevnými kouřovými efekty.

Kombinace malé vojenské ukázky s výbuchy a dýmem zajistí na vaší akci nevšední zážitek.

Konzultace historických reálií, vzdělávací akce

Členové klubu mají široké znalosti z různých oblastí z válečného období a disponují mnoha zajímavými předměty, které lze využít pro ukázku vojenského ležení, výstavu historických předmětů s doprovodným odborným výkladem a ukázkami.

 

V případě zájmu o realizaci nebo požadavku bližších informací, nás prosím kontaktujte. Budeme se těšit na spolupráci.