Historie akcí

Během několikaleté historie se klub zúčastnil mnoha akcí. Seznam akcí a stručné poznámky k některým.

2019

2018

2017

2016

2015 – akce k 70. výročí konce války

2014

2013

  • 14.12 – Meziklubový výcvik a vánoční večírek KVH Osten [Ořechov] – soukromá akce
  • 15.11. – 17.11. – Battle of Ardennes [Milovice] – soukromá akce
  • 4.10. – 6.10. – Komárno [Maďarsko] (Luborr momentky)
  • 6.9. – 8.9. – Prvé boje SNP 1044 [Strečno] [SR]
  • 22.8. – 25.8. – Sahara 2013 [SR] (Jurabike foto)
  • 16.8. – 17.8. – Cihelna [Králíky] (viz. www akce)
  • 10.8. – Mladějov [Mladějov na Moravě]
  • 31.5. – Aviatická pouť [Pardubice]
  • 25.5. – Rumunsko 1944 [Modřice, Brno]
  • 8.5. – Boje ve městě – Bratislava 1945 [Bratislava] [SR] zvaní účastníci (TV záznamy)
  • 26.4. – Ořechov 1945 [Ořechov u Brna] pořadatelský klub (klubové foto, foto bimov, foto rajcenovinové foto, Ruské foto 1, Ruské foto 2, Ruské foto 3)
  • 24.4. – 25.4. – Ořechov uzavřená před-akce [Ořechov u Brna] pořadatelský klub
  • leden – Maďarská kapsa – Operace Konrad I [Ořechov u Brna] pořadatelský klub (Youtube záznam, fotogalerie)
stanovani

2012

  • Nikopolská kapsa pořadatelský klub [Ořechov u Brna] (článek s galerií, foto Michaela Wecker)
  • Ausbildung
  • Ořechov pořadatelský klub (článek s galerií)
  • Rostov 1942
  • Ausbildung- Urhau
  • Bítov
  • Mladějov
  • Cihlena 2012
  • Sahara 2012
  • Ukončení prázdnin
  • Komarno
  • Plumlov
  • Schiessausbildung Letovic
  • Ausbildung Urhau

2011

2010 Colmarská kapsa Charkov Rajhrad a kolona Náměstí svobody Ořechov Přerov Ausbildung 1938 Český Rudolec Zblovice Mladějov-Blosdorf Starý Tekov Hranice 1938 Cihelna 2010 Sovinec 2009 Colmarská kapsa Cvičeni Orzehowka – Polsko 1939 Ořechov Strání Uherskobrodsko ukončení 2.sv.v. Moravské náměstí Babice nad Svitavou Náměšť nad Oslavou Mordova rokle Mladějov-Blosdorf Bagration 1944 C.K. manévry Velké Meziříčí Chýnov Sovinec 2008 Sokolovo Colmarská kapsa pomník Hrušovany Heeresstab Osslawan Ořechov Břest Ořechov-dobytí flaku Mordova rokle Mladějov-Blosdorf Flakposition II. Komarom-Maďarsko Sovinec Moravská Chrastová 1938
2007 Sokolovo Ořechov Strání- Uherskobrodsko setkání KVH, Ořechov Mordova rokle Mladějov-Blosdorf Kyjev 1943 Olomouc Sovinec Odhalení pomníku-Slatina Boj o zimní palác-Holešov 2006 Setkání KVH, Ořechov Senica Mordová rokle Mladějov-Blosdorf Kursk Jihlava Sovinec 2005 Ořechov Mladějov-Blosdorf Sovinec Winteschlacht mit Osten